UA | RU | EN
+38 044 456-3804
  ВИСТАВКИ  КОНФЕРЕНЦІЇ  ПРЕЗЕНТАЦІЇ  
  • НОВИНИ

НОВИНИ

04.06.2019

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»: 11 років єднання «у дії»

Чи реально об’єднати усіх «дійових осіб» сектору свинарства — виробників, державу, профільні компанії, переробників на одному майданчику? Безумовно! Вже одинадцять років поспіль Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» доводить не лише реальність, але й ефективність такого єднання.
 
З року в рік організатори події — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія Dykun — відзначають зростаючий інтерес до заходу не лише з боку операторів галузі, але й закордонних колег, представників посольств, державних відомств та міжнародних інституцій. Щороку понад 1000 учасників долучаються до події.
 
Конгрес «Прибуткове свинарство», подія, під час якої у кожного учасника буде можливість отримати відповіді на найактуальніші запитання, дізнатися думку провідних експертів, поспілкуватися «напряму» з представниками профільних відомств.
 
Крім того, на гостей події чекають спеціалізована виставка обладнання та технологій, круглі столи та обговорення ключових аспектів щодо АЧС, держпідтримки, податкових нюансів, екологічних питань тощо.
 
Завітайте на конгрес «Прибуткове свинарство»!

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

WI-FI ЗОНА

РЕСТОРАН

ЗАБУДОВА

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

ПАРКІНГ

КОМУНІКАЦІЇ

ЧЛЕНСТВО В СПІЛКАХ ТА ОРГАНІЗАЦІЯХ: