Зізнаємося, це був непростий рік – неочікуваний і непередбачуваний. Проте нам вдалось не просто провести окремі свої виставки, але й поставити рекорди – за кількістю учасників і розмірами площі.
Ми вчимося працювати у нових реаліях, за новими правилами. ![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png) ![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png) І на рубежі 2020 і 2021 років оголошуємо набір учасників для абсолютно всіх наших проектів.
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png) ![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png) Ми віримо у краще майбутнє і дякуємо всім партнерам, учасникам і гостям наших виставок, організаторам заходів у залі.
|