UA | EN
+38 044 456-3804
  ВИСТАВКИ  КОНФЕРЕНЦІЇ  ПРЕЗЕНТАЦІЇ  

ЗАБУДОВНИКАМ

До уваги орендаторів приміщень та організаторів заходів у виставковому центрі «АККО Інтернешнл».

 • На виконання законів України та нормативних актів з охорони праці, промислової санітарії, протипожежної безпеки, забезпечення безпеки учасників, відвідувачів і персоналу, а також збереження майна для забудовників експозиції у ВЦ «AККО Інтернешнл» введено обов’язкову акредитацію.
 • Забудовник - підприємство, яке виконує роботи пов'язані з проектуванням, розробкою, виготовленням та монтажем експозиції заходу, стендових конструкцій  і є підрядною організацією учасника виставки або орендатора.
 • Акредитація надається при наявності повного переліку документів та сертифікатів, які підтверджують здатність працівників підприємства виконувати вищевказані роботи належним чином відповідно до умов компанії «АККО Інтернешнл».

Підприємствам і компаніям, які не отримали акредитацію, проведення робіт в ВЦ «АККО Інтернешнл» заборонено.
 

УМОВИ ОТРИМАННЯ АКРЕДИТАЦІЇ

 • Для професійних підприємств- забудовників

Забудовник укладає договір з власником Виставкового Центру (ВЦ) на проведення монтажних робіт на території ВЦ для кожного конкретного заходу. Залежно від типу устаткування, яке застосовується для будівництва експозиції, забудовник сплачує ВЦ "АККО Інтернешнл" за тимчасове використання закритої виставкової площі під забудову експозиції за кожен кв. м забудови, а також замовляє у організатора заходу послуги з підключення до інженерних мереж ВЦ.

ВАРТІСТЬ

 • Стандартна забудова – забудова експозиції стандартним сертифікованим виставковим обладнанням висотою до 2,5 м згідно специфікації виробника.
  Вартість  - 300 грн. / кв.м* (з ПДВ)
 • Ексклюзивна забудова - забудова експозиції стандартним сертифікованим виставковим обладнанням висотою до 5 м згідно специфікації виробника, з використанням інших матеріалів (МДФ, ХДФ, ДСП, пластику, полікарбонату, т.і.), а також виготовленим за індивідуальним проектом.
  Вартість -  420 грн. / кв.м * (з ПДВ)
 • Форма заявки на забудову власної виставкової експозиції на території Виставкового центру  "АККО Інтернешнл" - скачати у форматі DOC
 • Форма заявки на забудову виставкової експозиції на  території Виставкового центру  "АККО Інтернешнл" професійними забудовниками - скачати у форматі DOC

 

Відповідальна особа: Олександр Косяк 

Заявки надсилайте на e-mail: ak@acco.kiev.ua

тел .: +380 (44) 456 3804, моб. +380 (63) 233 2563

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

WI-FI ЗОНА

РЕСТОРАН

ЗАБУДОВА

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

ПАРКІНГ

КОМУНІКАЦІЇ

ЧЛЕНСТВО В СПІЛКАХ ТА ОРГАНІЗАЦІЯХ: