UA | EN
+38 044 456-3804
  ВИСТАВКИ  КОНФЕРЕНЦІЇ  ПРЕЗЕНТАЦІЇ  

ПРО КИЇВ

 

Пам'ятки Києва, які варто відвідати

 

Музей історичних коштовностей Києво-Печерська Лавра

Український музей Історичних Цінностей розташовується на території Печерської Лаври, Монастиря Печер. Музею належить одна з найбагатших колекцій золотих предметів країн колишнього Радянського Союзу. Експонати, які можна побачити в музеї - це творіння золотих і срібних справ майстрів з XVI по XVI століття. Україна має старовинні традиції з виготовлення ювелірних, золотих і срібних виробів.

На високих пагорбах правого берега річки Дніпро розташувалася чудова Києво-Печерська Лавра з позолоченими банями. За давньою легендою, апостол Андрій під час своєї проповіді слова Господнього на скіфської землі, благословив горбистий берег Дніпра і сказав: "На цих пагорбах буде стояти виконаний величчю місто з безліччю церков для вихваляння Священного закону Божого".

Адреса: вул. Січневого Повстання, 25

 

Собор Святої Софії

Софіївський Собор - це всесвітньо відомий історичний та архітектурний пам'ятник першої половини ХІ століття. Назва Собору утворено грецьким словом "Софія", що в перекладі означає "мудрість". Побудований за часів Ярослава Мудрого, собор служив соціальним, політичним і культурним центром Київської Русі

Адреса: вул. Володимирська, 24.

 

Золоті ворота

Золоті ворота - це унікальний архітектурний пам'ятник, який служив укріпленням в стародавні часи і який зберігся до наших днів. Споруджувався в період з 1017 по 1024 роки і служив головним входом до Києва. Назва воріт в Києві нагадує про знаменитого вході в Константинополь.

Адреса: Золоті Ворота

 

Андріївський Узвіз

Андріївський узвіз - це одна з найбільш знаменитих вулиць Києва. У стародавні часи це був найкоротший шлях від Верхнього міста до Подолу або Нижнього міста, де звикли жити купці і ремісники. Це одна з найпрекрасніших вулиць Києва, яка в основному була зведена в кінці 19 століття. Вулиця знаменита численними архітектурними пам'ятками і музеями, деякі з них особливо варто подивитися:

 

Музей Однієї вулиці

Музей присвячений вулиці, на якій він розміщений.

Адреса: Андріївський узвіз, 2б

 

Літературний Меморіальний Музей Михайла Булгакова

Музей видатного письменника Михайла Булгакова

Адреса: Андріївський узвіз, 13

 

Володимирська гірка

Володимирська гірка - це візитна картка Києва. Це затишне, зелене місце зі старовинними альтанками, що відкривають мальовничий вид на лівий берег річки Дніпро. Молоді люди приходять на Володимирську Гірку відсвяткувати закінчення школи або насолодитися першим у своєму житті світанком. Це також місце, куди приходять молодята.

Адреса: Парк Володимирська гірка

 

Поділ

Поділ - це старий район Києва, де зазвичай проживали купці і ремісники. Район сформувався після пожежі 1811 року, коли повністю згоріли всі дерев'яні конструкції. Кілька спусків, що включають знаменитий Андріївський Узвіз, були виведені до Подолу. Композиційним центром Подолу є велика Контрактова Площа, де кожен будинок по-своєму цікавий.

Адреса: Поділ

 

Собор Святого Володимира

Володимирський Собор є однією з найпрекрасніших церков Києва. Він був побудований в 19 столітті на честь пам'яті 900-ої річниці хрещення Русі. Російський імператор Микола І схвалив проект собору і наказав зібрати гроші на його будівництво по всій Росії. До 1859 людьми з різних районів країни було пожертвувано більше 100,000 рублів.

Адреса: Бульвар Тараса Шевченка, 20.

 

Кирилівська Церква

Церква була названа на честь Св. Кирила, одного з найбільш видатних ортодоксальних святих. Кирило також відомий, як слов'янський апостол. Кирило і його брат Мефодій проповідували Євангеліє слов'янам в Моравії (історична область в Чехії), на території, звідки християнство поширилося на слов'янські землі. Брати Кирило і Мефодій розглядаються засновниками кирилиці (російський шрифт).

Адреса: вул. Фрунзе, 103

 

Будинок з химерами

Будівля обросло численними легендами відразу ж після закінчення робіт з його будівництва. Одна з них розповідає, що архітектор вирішив спорудити будинок після смерті його дочки, що потонула в Дніпрі. Згідно з цією легендою, архітектор збожеволів і вирішив прикрасити будинок скульптурами річкових мешканців.

Адреса: вул. Банкова, 10

 

Хрещатик

Хрещатик - це одна з найбільш знаменитих і діяльних вулиць Києва. Являє собою широкий бульвар з безліччю каштанових дерев. Важко повірити, що багато років тому на місці Хрещатика була долина і річка, оточена лісом. У наші дні вулиця тягнеться від Європейської до Бессарабської площі, перетинаючи Майдан Незалежності (Незалежності), відомий після Помаранчевої революції. На Хрещатику знаходяться Міська адміністрація (мерія), магазини, банки і готелі класу люкс.

Адреса: вул. Хрещатик

 

Київський Музей Західного і Східного мистецтва

Музей Мистецтв, названий на честь Богдана та Варвари Ханенків, був заснований на базі їх особистих колекцій. Музей також відомий під назвою "Музей Західного і Східного мистецтва". На даний момент він зберігає одну з кращих колекцій західного мистецтва в Україні. З 1919 року кількість експонатів було збільшено більш ніж в 13 разів від 1 250 до майже 17 000 творів мистецтв.

Адреса: вул. Терещенківська, 15

 

Музей російського мистецтва

Основа музейних експонатів була сформована з особистої колекції української родини промисловців Терещенко. Розташовані в хронологічному порядку, експонати відображають всі періоди розвитку російського живопису з 12 століття до наших днів. Київський Музей російського мистецтва містить кращі зразки живопису деяких художників. Багато роботи, представлені там, стали світовими творами мистецтва.

Адреса: вул. Терещенківська, 9

 

Державний музей українського і декоративного фольклорного мистецтва

Державний музей українського і декоративного фольклорного мистецтва містить одну з найбільших колекцій фольклорного мистецтва країн колишнього Радянського Союзу. Історія музейної колекції йде в 19 століття, коли група видатних українських і російських фігур, що відносяться до мистецтва, заснували фундамент Київського Музею Мистецтв, Індустрії та Науки.

Address: вул. Січневого повстання, 21

 

Музей культурної спадщини

Музей культурної спадщини був відкритий 29 травня 1999 року. Музей представляє роботи тих художників, які були змушені жити закордоном. Колекція музею представлена в 8 залах старовинного реставрованого будівлі. Будівля музею - архітектурний пам'ятник, датований кінцем 18, початком 19 століття.

Адреса: вул. Московська, 40-B

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

WI-FI ЗОНА

РЕСТОРАН

ЗАБУДОВА

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

ПАРКІНГ

КОМУНІКАЦІЇ

ЧЛЕНСТВО В СПІЛКАХ ТА ОРГАНІЗАЦІЯХ: